Секция ограждения InterAtletika S720.1

1 440 грн.
Цена в бонусных баллах: 1440
Уточняйте наличие

Секція огорожі S720.1 Арки, огорожі, лавки призначені для остаточного оформлення ігрових майданчиків. Вони дозволяють батькам комфортно розташуватися на виділеної території поблизу своїх дітей. Секції огорожі, лавки виробляються в двох-трьох авриантах з труб різного діаметру, що дозволяє аврьировать вартість дитячого майданчика вцілому. Красиве, яскраве оформлення наших майданчиків сприяє додатковому залученню дітей та їх батьків. Обладнані таким чином майданчика гармонійно вписуються в навколишній ландшафт. Садово-паркове обладнання з успіхом використовується багатьма дизайнерами. Діаметр труби - 42.3 мм Вага - 18 кг Огородження для садів, дворів та дитячих майданчиків Розмежування ділянок простору несе на собі важливу функціональну роль – так ми можемо виділяти певні зони, наприклад, дитячий майданчик або палісадник, щоб захистити її від вторгнення або випадкового пошкодження. У випадку з дитячим майданчиком, секції огорожі працюють, як захисний бар'єр, і всередину і назовні, щоб жоден малюк, загравшись, не потрапив випадково на парковку або проїжджу частину.
Що являють собою секції огорожі? Секції огородження виготовляються з металевих прутків, товщиною близько половини сантиметра. Завдяки такій технології, одна секція огорожі важить небагато, близько 20 кг, що суттєво полегшує їх транспортування і установку. Спеціальне покриття захищає метал від корозії і дозволяє огорожі виглядати презентабельно весь час експлуатації. Встановивши огорожу, вам не доведеться за ним якось додатково доглядати, а повторне фарбування потрібно ще дуже нескоро, завдяки спеціальною стійкою фарбі, яка витримає всі примхи погоди. Аналогічна фарба застосовується для фарбування багатьох архітектурних елементів, так що ви легко зможете підібрати відповідний колір.
Застосування Використання секцій огорожі для відділення дитячого майданчика від двору або двору від проїжджої частини – це відмінне рішення. Воно прекрасно виконує свою функцію, створюючи перешкоду, але при цьому абсолютно не загороджує вигляд, не псує архітектурний вигляд і оформлення ігрового майданчика. Вони не створюють відчуття обмеженості простору. Монтувати секції огорожі дуже просто, для цього не потрібно багато часу або працівників.

Высота, мм 1153
Длина, мм 1535
Ширина, мм 42.3

Теги: - Секции ограждения, - Заборы (ограждения)

Доставка во все города Украины:

Киев, Харьков, Одесса, Днепр, Донецк, Запорожье, Львов, Кривой Рог, Николаев, Луганск, Винница, Херсон, Полтава, Чернигов, Черкассы, Житомир, Сумы, Хмельницкий, Черновцы, Ровно, Каменское, Кропивницкий, Ивано-Франковск, Кременчуг, Тернополь, Луцк, Белая Церковь, Мелитополь, Ужгород, Бердянск, Никополь, Бровары, Павлоград, Каменец-Подольский, Мукачево, Конотоп, Умань и многие другие города

Рекомендуемые товары