breadcrumbs_revolution_theme

УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ВЕБ-САЙТОМ

 

УВАЖНО ОЗНАЙОМТЕСЯ З ЦИМИ УМОВАМИ ПЕРЕД КОРИСТУВАННЯМ ЦИМ ВЕБ-САЙТОМ

Ці умови регулюють ваше користування веб-сайтом Sport90-60-90.com

Хто ми є та як із нами зв’язатися

Sport90-60-90.com.ua — це веб-сайт, яким управляє Фізична особа-підприємець Журов Володимир Олексійович. Щоб зв’язатися з нами, надішліть лист на електронну адресу: sport906090.office@gmail.com.

Використовуючи наш веб-сайт, Ви приймаєте ці умови.

Використовуючи наш веб-сайт, Ви підтверджуєте, що приймаєте ці умови користування та погоджуєтеся їх дотримуватися.

Якщо ви не погоджуєтеся з цими умовами, Ви не повинні користуватися нашим веб-сайтом.

Ми рекомендуємо роздрукувати копію цих умов для подальшого використання.

Ми можемо змінювати ці умови

Час від часу ми змінюємо ці умови. Кожного разу, коли ви хочете використати наш веб-сайт, переглядайте ці умови, щоб упевнитися в тому, що ви усвідомлюєте умови, які застосовуються в момент користування веб-сайтом.

Ми можемо змінювати наш веб-сайт

Час від часу ми можемо оновлювати та змінювати наш веб-сайт. Якщо відбудеться значна зміна, ми повідомимо Вас тут, електронною поштою або розмістимо повідомлення на домашній сторінці веб-сайту.

Ми можемо призупинити роботу веб-сайту або видалити його

Доступ до нашого веб-сайту є безкоштовним.

Ми не гарантуємо, що доступ до нашого веб-сайту або будь-якого його вмісту буде завжди наявним або безперервним. Ми можемо призупинити роботу, видалити або обмежити доступ до всього веб-сайту або будь-якої його частини з комерційних і робочих міркувань.

Ви також несете відповідальність за те, щоб усі особи, які отримують доступ до нашого веб-сайту через ваше Інтернет-з’єднання, були обізнані про ці умови користування та інші застосовні умови, а також за їх дотримання цими особами.

Ви повинні зберігати деталі свого облікового запису в безпеці

Щоб отримати доступ до нашого веб-сайту та користуватися ним Вам може знадобитися увійти за допомогою імені користувача (та/або електронної пошти), пароля або будь-якої іншої інформації в рамках наших захисних процедур («дані користувача»). Ви повинні поводитися з даними користувача як із конфіденційною інформацією. Ви не повинні розкривати дані користувача будь-якій третій стороні.

Ми маємо право в будь-який час вимкнути дані користувача, за Вашим проханням або на наш розсуд, у будь-який час, якщо на нашу обґрунтовану думку Ви не дотримувалися будь-якого з положень цих умов використання.

Якщо Ви знаєте або підозрюєте, що хтось окрім Вас знає Ваші дані користувача, Ви повинні негайно повідомити нас за своїм номером реєстраційного запису за електронною адресою sport906090.office@gmail.com.

Як Ви можете використовувати матеріали на нашому веб-сайті

Ми є власниками або ліцензіатами всіх прав на об’єкти інтелектуальної власності на нашому веб-сайті, а також у матеріалах, опублікованих на ньому. Ці роботи захищені законодавством про авторське право. Усі такі права застережено.

Ви можете роздрукувати одну копію та завантажувати частини будь-якої сторінки (сторінок) з нашого веб-сайту для особистого використання.

Ви не повинні жодним чином змінювати паперові або цифрові копії матеріалів, роздруковані або завантажені Вами, а також Ви не повинні використовувати будь-які ілюстрації, фотографії, відео- або аудіоматеріали чи будь-які графічні зображення окремо від супровідного тексту.

Наш статус (і статус будь-яких визначених співавторів) як авторів вмісту на нашому веб-сайті повинен бути завжди визнаний.

Ви не повинні використовувати будь-яку частину вмісту на нашому веб-сайті в комерційних цілях без отримання на це ліцензії від нас чи наших ліцензіарів (на власний розсуд кожної сторони).

Якщо Ви роздрукуєте, скопіюєте або завантажите будь-яку частину нашого веб-сайту в порушення цих умов користування, Ваше право на використання нашого веб-сайту припиниться негайно, і Ви повинні, за нашим вибором, повернути або знищити будь-які копії матеріалів, які Ви зробили.

Не посилайтеся на інформацію на цьому веб-сайті

Вміст нашого веб-сайту надається лише для довідки. Він не призначений для того, щоб встановлювати рекомендації, на які слід посилатися. Ви повинні отримати професійну або спеціалізовану консультацію, перш ніж діяти чи утримуватися від будь-яких дій, базуючись на вмісті нашого веб-сайту.

Хоча ми докладаємо всіх зусиль, щоб оновити інформацію на нашому веб-сайті, ми не робимо жодних заяв або гарантій, прямих або таких, що маються на увазі, про те, що вміст нашого веб-сайту є точним, повним або актуальним.

Ми не несемо відповідальності за веб-сайти, на які посилаємося.

Якщо наш веб-сайт містить посилання на інші веб-сайти та ресурси, надані третіми сторонами, ці посилання надаються лише для Вашого відома. Такі посилання не слід тлумачити як схвалення нами цих веб-сайтів або інформації за посиланням, яку ви можете отримати від них.

Вміст, що генерується користувачами, нами не схвалюється

Цей веб-сайт може містити інформацію та матеріали, завантажені іншими користувачами цього веб-сайту. Погляди, виражені іншими користувачами на нашому веб-сайті, не відображають нашу точку зору або цінності.

Якщо Ви хочете поскаржитися на інформацію та матеріали, завантажені іншими користувачами, зв’яжіться з нами за допомогою вашого особистого кабінету за адресою sport906090.office@gmail.com.

Наша відповідальність за втрату або шкоду, заподіяну вам

Незалежно від того, чи є Ви споживачем чи корпоративним користувачем:

 • Ми не будемо нести відповідальність перед вами за будь-які втрати або пошкодження, незалежно від того, чи понесені вони в силу договору, делікту (включаючи недбалість), порушення статутного обов’язку або іншого, навіть якщо це передбачувалось, що виникає внаслідок або у зв’язку з таким:
  • використання або неможливість використання нашого веб-сайту; або
  • використання або залежність від будь-якого вмісту, розміщеного на нашому веб-сайті.
 • Зокрема, ми не будемо нести відповідальність за таке:
  • втрата прибутку, продаж, ділових можливостей або доходу;
  • переривання діяльності підприємства;
  • втрата очікуваних заощаджень;
  • втрата комерційної можливості, нематеріальних активів чи репутації; або
  • будь-які непрямі чи побічні збитки чи шкода.

Як ми можемо використовувати ваші персональні дані

Ми будемо використовувати Ваші персональні дані лише так, як зазначено в Політиці  конфіденційності.

Завантаження вмісту на наш веб-сайт

Кожного разу, коли Ви використовуєте функцію, яка дозволяє завантажувати вміст на наш веб-сайт, ви повинні дотримуватися стандартів контенту викладених у нашій Політиці прийнятного використання.

Ви гарантуєте, що будь-який завантажений зміст відповідає цим стандартам, і Ви будете нести відповідальність перед нами і гарантувати відшкодування заподіяної нам шкоди за будь-яке порушення цієї гарантії. Це означає, що Ви несете відповідальність за будь-які втрати або шкоду, які ми понесемо внаслідок порушення вами гарантії.

Будь-який вміст, який Ви завантажуєте на наш веб-сайт, не вважатиметься конфіденційним і патентованим у межах, необхідних для надання послуг через цей веб-сайт.

Ми також маємо право розголошувати вашу особу будь-якій третій стороні, яка заявляє, що будь-який вміст, розміщений або завантажений вами на нашому веб-сайті, є порушенням її прав на об’єкти інтелектуальної власності або її права на конфіденційність. Ми надаватимемо таку інформацію згідно з відповідними вимогами законодавства.

Ви несете виключну відповідальність за захист та резервне копіювання Вашого вмісту.

Політика прийнятного використання

Ви можете використовувати наш веб-сайт лише в законних цілях. Ви не можете використовувати наш веб-сайт в таких випадках:

 • будь-яким чином, що порушує будь-які застосовні місцеві, національні або міжнародні закони або нормативні акти;
 • у будь-яких випадках, коли це є незаконним або шахрайським, або коли це має будь-яку незаконну чи шахрайську мету або дію;
 • з метою заподіяння шкоди чи спроби заподіяти будь-кому шкоду будь-яким способом;
 • щоб надсилати, свідомо отримувати, завантажувати, скачувати, використовувати або повторно використовувати будь-який матеріал, який не відповідає нашим стандартам контенту викладеним нижче;
 • для передавання або забезпечення надсилання будь-якої незатребуваної або несанкціонованої реклами або будь-яких інших форм подібного нав’язування (спаму);
 • для свідомого передавання будь-яких даних, надсилання або завантаження будь-яких матеріалів, що містять віруси, троянські програми, хробаки, бомби з часовим механізмом, реєстратори роботи клавіатури, шпигунське програмне забезпечення, рекламне програмне забезпечення або будь-які інші шкідливі програми або подібний комп’ютерний код, призначений для негативного впливу на роботу будь-якого комп’ютерного програмного чи технічного забезпечення.

Ви також погоджуєтеся:

 • Ви несете відповідальність за організацію необхідного інтернет-з’єднання для отримання доступу до нашого веб-сайту;
 • не отримувати доступ без дозволу, не втручатися, не пошкоджувати та не порушувати: будь-які частини нашого веб-сайту; будь-яке обладнання або мережу, де зберігається наш веб-сайт; будь-яке програмне забезпечення, яке використовується при наданні нашого веб-сайту; або будь-яке обладнання, мережу або програмне забезпечення, яке належить будь-якій третій особі або використовується нею.

Стандарти контенту

Ці стандарти контенту застосовуються до будь-якого матеріалу, який Ви вносите на наш веб-сайт («внесок»).

Стандарти застосовуються до кожної частини будь-якого внеску, а також до внеску в цілому.

Ми визначаємо на свій власний розсуд, чи порушує внесок стандарти контенту.

Внесок не повинен бути таким:

 • таким, що ображає гідність будь-якої людини;
 • непристойним, образливим, ненависним чи провокаційним;
 • таким, який розповсюджує матеріали, що носять явний сексуальний характер;
 • таким, що сприяє насильству;
 • таким, що сприяє дискримінації за ознакою раси, статі, релігії, національності, інвалідності, сексуальної орієнтації чи віку;
 • таким, що порушує будь-яке авторське право, право доступу до бази даних або торгову марку будь-якої іншої особи;
 • таким, що може ввести в оману будь-яку людину;
 • таким, що порушує будь-який юридичний обов’язок перед третьою стороною, наприклад, договірне зобов’язання або зобов’язання про нерозголошення;
 • таким, що сприяє будь-яким незаконним діям;
 • таким, що не виконує розпоряджень суду;
 • таким, що загрожує, порушує або вторгається в чужу конфіденційність, або викликає роздратування, незручність чи непотрібне занепокоєння;
 • таким, що, ймовірно, переслідує, засмучує, бентежить, тривожить або дратує будь-яку іншу людину;
 • таким, що наслідує будь-яку особу, дає неправильне уявлення про вашу особистість або встановлює зв’язок із будь-якою особою;
 • таким, що складає враження, що внесок походить від нас, якщо це не так;
 • таким, що підтримує, рекламує, сприяє, підбурює будь-яку сторону до здійснення будь-яких незаконних або злочинних дій, таких як (лише для прикладу) порушення авторських прав або комп’ютерний злочин;
 • таким, що містить такі твердження, які, як ви знаєте або переконані, або маєте достатні підстави вважати, що члени громадськості, яким опубліковане твердження, або яке має бути опубліковане, можуть сприймати як пряме чи непряме заохочення чи інше спонукання до здійснення, підготовки або підбурювання до здійснення терористичних актів;
 • таким, що містить будь-яку рекламу або рекламує будь-які послуги або веб- посилання на інші веб-сайти.

 

Порушення цієї політики прийнятного використання

Якщо ми вважаємо, що відбулося порушення цієї політики прийнятного використання, ми можемо вживати таких заходів, які ми вважаємо доцільними.

Недотримання цієї політики прийнятного використання є суттєвим порушенням умов користування цим веб-сайтом, на яких вам дозволено використовувати наш веб-сайт, і може призвести до нашого здійснення всіх або будь-яких дій, зазначених далі.

 • Негайне, тимчасове або безстрокове скасування Вашого права на використання нашого веб-сайту.
 • Негайне, тимчасове або безстрокове видалення будь-якого внеску, завантаженого Вами на наш веб-сайт.
 • Винесення Вам попередження.
 • Судове провадження проти вас щодо відшкодування всіх витрат у повному обсязі (включаючи, поміж іншого, обґрунтовані адміністративні та судові витрати), що виникли внаслідок порушення.
 • Подальші юридичні дії проти Вас.
 • Розголошення такої інформації правоохоронним органам, якщо ми обґрунтовано вважаємо це необхідністю або вимогою законодавства.

Ми виключаємо нашу відповідальність за всі дії, які ми можемо вжити у відповідь на порушення цієї політики прийнятного використання. Дії, які ми можемо вжити, не обмежуються тими, що описані вище, і ми можемо вжити будь-які інші дії, які ми обґрунтовано вважаємо за доцільне.

Ми не несемо відповідальності за віруси та Ви не повинні їх заносити

Ми не гарантуємо, що наш веб-сайт буде безпечним або не матиме помилок або вірусів.

Ви несете відповідальність за налаштування інформаційних технологій, комп’ютерних програм і платформи для доступу до нашого веб-сайту. Ви повинні використовувати своє власне антивірусне програмне забезпечення.

Ви не повинні зловживати нашим веб-сайтом шляхом навмисного занесення вірусів, троянських програм, хробаків, логічних бомб та інших матеріалів, які є зловмисними або технологічно шкідливими. Ви не повинні намагатися отримати несанкціонований доступ до нашого веб-сайту, сервера, на якому зберігається наш веб-сайт, або будь-якого сервера, комп’ютера або бази даних, підключених до нашого веб-сайту. Ви не повинні атакувати наш веб-сайт шляхом атак типу «відмова в обслуговуванні» або розподілених атак типу «відмова в обслуговуванні». Порушуючи це положення, ви вчините кримінальне правопорушення відповідно до Закону про неправомірне використання комп’ютерних технологій від 1990 р.

Ми повідомимо про будь-яке подібне порушення у відповідні правоохоронні органи, і ми будемо співпрацювати з цими органами, розкривши їм вашу особу. У випадку такого порушення ваше право на використання нашого веб-сайту буде припинено негайно.

Правила щодо посилання на наш веб-сайт

Ви можете посилатись на нашу домашню сторінку за умови, що це буде чесно та законно, не пошкодить нашій репутації та нею не зловживатимуть.

Веб-сайт, на якому ви вставляєте посилання, має відповідати стандартам контенту викладеним у нашій Політиці прийнятного використання.